środa, 13 sierpnia 2014

Wyróżnienie w konkursie "Zmaluj mix u mixoflife"

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować zdobienie, które niespodziewanie zdobyło wyróżnienie w konkursie zorganizowanym u mixoflife. Konkurs został zorganizowany z okazji drugich urodzin bloga mixoflife i jego tematem było stworzenie na paznokciach dowolnego mixu. Mógł to być np. mix wzorów, kolorów.. właściwie wszystkiego, co wpadnie do głowy :)
Miałam lekkie opory przed przystąpieniem do konkursu, ponieważ nigdy wcześniej nie brałam udziału w tego typu inicjatywach. Zastanawiałam się, czy moje umiejętności pozwolą mi namalować coś, co chociaż odrobinę będzie mogło konkurować z tymi pięknymi zdobieniami, które na pewno się pojawią.
I zapewne myśl o namalowaniu czegoś na ten konkurs zamiotłabym pod dywan, gdybym przypadkiem nie wpadła na pewien pomysł.
"Namaluje mix zdobień spośród tych, które mixoflife prezentowała na blogu!"

Pomysł ten sprawił, że zaczęłam przeglądać posty na blogu z poszczególnymi zdobieniami... i tak oglądałam, i oglądałam... tylko mimo wszystko czegoś mi w tym brakowało. Tak zwyczajnie wybrać 5 zdobień i je namalować? Tak trochę bez ładu i składu to będzie...
I doznałam oświecenia... każde zdobienie musi coś symbolizować i odnosić się do jakiegoś wydarzenia z tego dwuletniego życia bloga :)

Wybrałam zatem najważniejsze kategorie i... wybrałam z każdej z nich po jednym zdobieniu, które będzie daną kategorię reprezentowało.
Przy pierwszej okazji, kiedy męska część rodziny wyszła z domu i miałam chwilę dla siebie, stworzyłam taki oto mix :)
Wszystkie konkursowe prace możecie zobaczyć tutaj. Zachęcam do oglądania, bo wszystkie są świetne i na prawdę było w czym wybierać :) Nie zazdroszczę organizatorce konkursu, ponieważ wybór był mega trudny :)
Serdecznie zachęcam Was do poszukania na blogu mixoflife zdobień, które zrobiłam.. może zgadniecie, co każde z nich symbolizuje? :)

Na koniec pochwalę się, jaką nagrodę niespodziankę otrzymałam za to wyróżnienie. Przyznam się, że jestem nią zachwycona <3

18 komentarzy:

 1. świetnie to przemyślałaś z tą symboliką zdobień ;) gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zazdroszczę umiejętności :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzieki :) umiejętności to jeszcze za bardzo jakichś wybitnych nie mam, ale ćwiczę i za każdym razem jest lepiej :)

   Usuń
 3. Gratuluję, a pomysł na mix ciekawy :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) cieszę się, że się spodobał :)

   Usuń
 4. Gratuluję świetnego pomysłu na zdobienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomysłowe ;) gratuluję wyróżnienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulacje! :)
  Ja gdzieś przegapiłam ten konkurs.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On był jakiś czas temu. Start na początku czerwca i zgłaszać się można było do ok połowy lipca. I dziękuję :)

   Usuń
 7. Wskazujący i serdeczny to moi faworyci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) :)
   Widzę, że łatwo było Ci się określić :)

   Usuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.