niedziela, 22 listopada 2015

Metaliczne stemple


Zapraszam na post ze zdobieniem, które nosiłam pod koniec wakacji (co zresztą widać po długości paznokci). Mani zostało wykonane dwoma metalicznymi lakierami. Pierwszy z nich to pokazywany w poprzednim poście Avon Mettalic Effects Gold Leaf.
Na trzy paznokcie trafił jako baza pod zdobienie oraz ostemplowałam nim środkowy paznokieć. Do towarzystwa dobrałam dla niego metaliczny fiolet Moyra Metal Effect 303.
Lakier ten pochodzi z węgierskiego sklepu Nailland. Jeżeli chodzi o cenę, to nie odczujecie za bardzo jego zakupu w kieszeni. Kosztuje jedynie 1,90 EUR. Całą serię Metal Effect możecie znaleźć <tutaj>. Ja posiadam trzy metaliczne Moyry i od dłuższego czasu poluję na kolor 301. Mam nadzieję, że jeszcze trafi w moje łapki.
Krycie tych lakierów jest bardzo dobre. Właściwie są to jednowarstwowce i w roli lakierów do stempli spisują się genialnie. W buteleczkach wyglądają bardzo blado i jak pierwszy raz otworzyłam paczkę, to byłam zawiedziona, że lakier jest taki blady. Jednak na paznokciach pokazują cały swój charakter i głębię koloru. Dla przypomnienia, w <tym> poście pokazywałam Wam różową Moyrę.
Wzór, który widzicie na paznokciach został odbity z płytki BPL-028, która pochodzi z Born Pretty Store.
Płytkę możecie znaleźć <tutaj>, a jej cena regularna wynosi 5,99 $, jednak często można kupić ją w promocji. Ponadto kod DESTX31 umożliwi Wam zakupy nieprzecenionych produktów z rabatem w wysokości 10%.
Na płytce znajdziemy sporo delikatnych koronkowych wzorów. Ja wybrałam koronkę, która jest w prawym dolnym rogu płytki.
Na zakończenie zapraszam Was na pozostałe zdjęcia. Myślę, że fajnie widać, że oba lakiery bardzo dobrze spisały się w stemplowej roli.

11 komentarzy:

 1. świetne, też uwielbiam stemple w wersji metalik :D

  OdpowiedzUsuń
 2. to złotko jest genialne <3 dziękuję, że mnie na nie namówiłaś :) fiolet też super, chociaż to nie "mój" kolorek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne i dobre połączenie ale szkoda że te stemple są słabo widoczne :(

  OdpowiedzUsuń
 4. fiolet i złoto - uwielbiam to połączenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna plytka no i ślicznie wyszło. A tak w ogóle to widzę, że chyba muszę sobie sprawić ten lakier z avonu bo jest cudny:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak skończy mi się Moyra , to muszę sobie sprawić to złotko z Avonu ;) Świetna płytka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna płytka, a kolorki genialne! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne mani, wszystko idealnie do siebie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.