wtorek, 14 lutego 2017

Walentynkowe mani 2017 z El Corazon Prisma


Wczoraj na instagramie obiecywałam Wam nowy post, zatem dzisiaj spięłam pośladki i piszę :) Przy okazji zapraszam Was do śledzenia mnie na insta, ponieważ często publikuję tam zdjęcia, które nie pojawiają się na blogu. Znajdziecie mnie tam oczywiście pod nazwą mynailsblog :)

W tym roku na Walentynki postanowiłam namalować kwiaty oraz małe czerwone serduszka. Jak zapewne wiecie, za czerwienią nie przepadam, zatem ograniczyłam jej ilość do minimum. Zdobienie w całości namalowałam farbami akrylowymi.
Ale co pod zdobieniem.. otóż postawiłam na dwa lakiery firmy El Corazon z holograficznej serii Prisma
Róż to Prisma 423/24
Srebro to Prisma 423/22
Lakiery mają bardzo przyjemną konsystencję i nie rozlewają się na skórki podczas malowania. Pędzelek jest standardowej szerokości. Lakiery El Corazon zamknięte są w dość dużych butelkach o pojemności 16 ml. Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy emalii.
Żeby nie było nudno, to na dwóch paznokciach zrobiłam dwukolorowy pionowy gradient. Holo jest dość subtelne i przez to ciężko było je sfotografować :(
Ujęcia makro:
Często pytacie mnie w komentarzach, czy zdobienia, które Wam pokazuję robię na obu dłoniach, czy tylko na lewej. Żeby nie było wątpliwości poniżej dowód rzeczowy. Tak szczerze mówiąc, to dziwnie byłoby chodzić z paznokciami ozdobionymi tylko na jednej dłoni :)
Na zakończenie pozostałe zdjęcia zdobienia.

15 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdobionko ❤️ Mi sie zdarza mieć zdobienia tylko na jednej dłoni i powiem Ci, że są zwolennicy tego typu rozwiązań, jak to mówią jest efekt zaskoczenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne zdobienie ! Ja też zawsze maluję na obu dłoniach. Tylko raz zdarzyło mi się, że z braku czasu zrobiłam zdobienie tylko na lewej i bardzo dziwnie mi się to nosiło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdobienie :) Ja się w nim zakochałam <3

  OdpowiedzUsuń
 4. wspaniałe :) swoją drogą prisma to świetna seria ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczne zdobienie Madziu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne zdobienie <3 Ja czasem chodzę ze zdobieniem tylko na jednej dłoni, czasem nawet fajnie to wygląda :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne ♥ też zawsze robię obie dłonie :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.