sobota, 6 stycznia 2018

Born Pretty A004 Roaring Flame i karnawałowe zdobienieWłaśnie rozpoczyna się karnawał, zatem w dzisiejszym poście przedstawiam Wam propozycję zdobienia, jakie możecie wykonać na karnawałowy bal. Inspiracją dla tej stylizacji był przepiękny flejkowy top Born Pretty A004 Roaring Flame pochodzący ze sklepu BornPrettyStore.

W przezroczystej bazie zostało zatopionych mnóstwo multikolorowych flejków, które zmieniają odcień w zależności od kąta patrzenia. W ich przypadku nawet nie trzeba się gimnastykować, aby pokazać na zdjęciu ilość kolorów. 
Born Pretty posiada cztery takie flejkowe topy i myślę, że Roaring Flame jest najciekawszy. Wszystkie cztery możecie zobaczyć i zakupić pod <tym> linkiem. Podczas zakupów możecie skorzystać z kodu DESTX31, dzięki któremu otrzymacie 10% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment sklepu.
Aby wydobyć jak najlepszy efekt multikolorowych topów należy nałożyć je na ciemną bazę. Ja zdecydowałam się na jednowarstwową czerń China Glaze Liquid Leather. Jest to mój ulubiony czarny lakier. Do pełnego krycia wystarczy tylko jedna warstwa.
Jak na karnawałowe zdobienie przystało, postanowiłam dodać mu jeszcze trochę blasku. Flejki pokryłam cienką warstwą holograficznego topu Catrice Million Styles 05 LET'S DO THE HOLO SHOW.
Lakierem P2 Techno Chrome 090 Golden Edge namalowałam złote łuki.
Paznokieć w okolicy obłączka pokryłam matowym topem marki Sophin Matte Top Coat. Ten mat fajnie kontrastował z błyszczącą i brokatową częścią zdobienia.
Poniżej pozostałe zdjęcia. Podczas "sesji" wykorzystałam czarno-granatową torebeczkę z różami, która w rzeczywistości jest torebką na telefon. Kupiłam ją na Aliexpress kilka miesięcy temu. Stanowi świetny imprezowy dodatek, zwłaszcza gdy nie zabieramy ze sobą więcej niż telefon oraz np. dowód osobisty i/lub karta debetowa. Na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda to na etui na telefon :)

12 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.