poniedziałek, 12 lutego 2018

Cukierkowe Walentynki


Chyba każda z nas co roku zastanawia się nad walentynkowym mani. Przygotowałam dla Was dość szaloną kompozycję. Dzieje się tam na prawdę sporo, ale dzięki temu mam nadzieję, że Was zainspiruję. Pomimo, że wykorzystałam sporo różnych ozdób, to o dziwo bardzo fajnie to wygląda. Kolory, które wybrałam są dość słodkie i cukierkowe. Zdecydowanie przeważa róż i fiolet.
Bazą dla całego zdobienia jest piękny Sophin 352 z kolekcji Matte Allure.
Lakier do pełnego krycia potrzebuje trzeci cienkich warstw. Zmywa się totalnie bez problemu. Zamknięty jest w bardzo ładnej matowej buteleczce o pojemności 12 ml. Tak jak pozostałe lakiery marki Sophin nie zawiera w składzie szkodliwych substancji, dzięki czemu możemy się cieszyć pięknym kolorem na paznokciach bez strachu o ich zdrowie.
Dwa paznokcie ozdobiłam topperem Sensique 195 I'm yours, w którym zatopiona jest masa fioletowych heksów oraz drobnego fioletowego brokatu. Znajdują się tam też fioletowe holografczne serduszka, które niestety trzeba połowić. Top ten pochodzi z kolekcji limitowanej chyba z 2015 roku...
Podczas zdobienia paznokci skorzystałam także z naklejek wodnych A744, różowych kwiatków 3d oraz cyrkonii (do wypełnienia środków kwiatków).
Kwiatki oraz cyrkonie w ich środkach przykleiłam do paznokcia przy pomocy topu hybrydowego. Bardzo fajnie się trzymały.
Szykuję się do jeszcze jednego zdobienia z okazji walentynek, ale tym razem w bardziej standardowych kolorach :) Ciekawe, czy pomysł, który krąży mi po głowie będzie tak samo udany, jak to zdobienie. 

10 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.