czwartek, 15 października 2015

Rome nailsPamiętacie moje paryskie mani? Jeżeli nie, to zapraszam do <tej> notki. Obiecałam Wam wtedy, że w jednym z kolejnych postów pokażę drugie zdobienie, jakie wykonałam na konkurs organizowany przez Sephorę. Tym razem miastem, jakie namalowałam był Rzym, a konkretnie rzymskie Koloseum.
Ubolewam patrząc na te zdjęcia, ponieważ niestety jesienna aura dała się we znaki moim paznokciom i długością nie grzeszą :( Mam nadzieję, że uda mi się wkrótce ponownie wyhodować dłuższe.
Wykonanie tego mani rozpoczęłam od wykonania dwukolorowego gradientu na czterech paznokciach jasną żywą zielenią KIKO Quick Dry 852
oraz idealnie odwzorującym kolor błękitnego nieba Color Club Factory Girl.
Na kciuku gradient był trójkolorowy i do dwóch powyższych odcieni trafiła pastelowa żółć Avon Nailwear Pro+ Lemon Sugar.
Pozostałe elementy zdobienia namalowałam farbkami akrylowymi. Koloseum było niezłym wyzwaniem i byłam bardzo zadowolona z efektu, jaki udało mi się uzyskać.
Na pewno dzisiaj chcecie jak najszybciej dość do końca posta, aby pooglądać pozostałe zdjęcia tego mani, zatem już nie przeciągam i zapraszam :)

15 komentarzy:

 1. piękne! ♥ koloseum wyszło idealnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mistrzostwo! Zresztą już Ci pisałam ;) Kurcze mnie się tragicznie porozdwajały paznokcie , już skróciłam, ale chyba niedługo wszystkie się połamią ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam w tym roku przyjemność widzieć Koloseum na żywo i powiem ci, że twoje paznokcie wyglądają jak pocztówka z Rzymu <3 idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne mani. Misterna praca i efekt WOW!

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurczę, fantastyczne!! Robi wrażenie ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. cudownie, idealnie namalowane! baaaardzo mi się podoba. Italia <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Rewelacja, jestem pod wielkim wrażeniem! Koloseum wygląda jak zdjęcie! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. małe dzieło sztuki :) piękne!
  a co do paznokci, nie martw się. o ile może to być jakieś pocieszenie, nie jesteś sama, moje też nie mają się teraz najlepiej

  OdpowiedzUsuń
 9. jesteś moim mistrzem.! marzy mi się manicure wykonany twoimi zdolnymi rączkami....

  OdpowiedzUsuń
 10. Łał, po prostu szczęka opada, genialne zdobienie <3

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.