sobota, 25 marca 2017

Graficzny kot - graphic cat


W poprzednim poście zagościły na blogu niebieskości i dzisiaj kontynuacja tego trendu. Delikatna pastelowa baza z graficznym kotem namalowanym czarną farbą akrylową. Bazą pod zdobienie jest moja ulubiona dwuwarstwowa biel CND Vinylux 108 Cream Puff.
Na bieli dwoma odcieniami niebieskich farb akrylowych zrobiłam maziaje w stylu blur effect, po czym na serdecznym paznokciu namalowałam kotka, a na środkowym szlaczek. Nie wiem, czym miał być ten szlaczek. Malowałam trójkąty obok siebie i wyszło takie oto "coś" 😄
Pozostałe paznokcie pomalowałam bardzo delikatnym pastelowym błękitem El Corazon Kaleidoscope IL-105 z kolekcji Sophisticated Polishmaniac.
Lakier do pełnego krycia potrzebował 3 cienkich warstw. Zmywał się bez problemu. Emalia jest zamknięta w dużej butelce o pojemności 15 ml. Bardzo przyjemnie rozprowadza się na płytce paznokcia i nie wylewa na skórki. Bardzo lubię takie kolory.
Zastanawiałam się, czy mani zostawić w błysku, czy je zmatowić i ostatecznie zdecydowałam się na drugą opcję. Użyłam matującego top coatu Sophin Matte Top Coat.
Osobiście bardzo lubię ten top i coraz częściej go używam. Jeżeli szukacie fajnego matującego topu, to zapraszam Was na stronę marki Sophin, gdzie możecie go zakupić. Do sklepu przeniesie Was poniższy baner.
Jestem bardzo ciekawa, czy spodobało się Wam to delikatne zdobienie 💙

10 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.