piątek, 23 grudnia 2016

Moje świąteczne mani z NeoNail


Na początku notki chciałam Wam życzyć wesołych, pogodnych, a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że Gwiazdor o Was nie zapomni i przyniesie mnóstwo lakierowych prezentów 🎁🎁🎁

Ja podobnie jak w poprzednim roku teraz także postawiłam na hybrydowe zdobienie. Jednak perspektywa świątecznych przygotowań i braku czasu na malowanie zrobiła swoje. Szczęściarzem, który ma zaszczyt królować na moich pazurach jest Pegasus od NeoNail.
Jest to bardzo ciemny fiolet z mnóstwem holograficznego brokatu. Przepięknie mieni się w każdych warunkach. Po nałożeniu pierwszej warstwy jest faktycznie bardziej fioletowy, ale przy drugiej warstwie zaczyna wchodzić w granat. 
Pegasus to idealny lakier do wszelakich zimowych zdobień. Wygląda jak gwieździste niebo. Holograficzne drobinki widać na poniższym zdjęciu zrobionym z lampą. Więcej zdjęć wykonanych przy dodatkowym oświetleniu zobaczycie na końcu notki.
Na granacie wystemplowałam śnieżynki oraz śnieżną kulę białym lakierem do stempli od Essence.
Oba wzory pochodzą ze świątecznej płytki B. Loves Plates 💙 B.10 💙 Merry Christmas 💙.
Kulę pokolorowałam farbkami akrylowymi, a w jej podstawę wklepałam złoty pyłek Indigo Metal Manix Gold, który otrzymałam od Art Nails by Paulina. Ten sam pyłek wklepałam w paznokcie bez stempli.
Zapraszam na zdjęcia.
Obiecane zdjęcia z dodatkowym oświetleniem.

13 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.