piątek, 6 stycznia 2017

Puzzle z Masura Galaxy Collisions 904-191


Pierwszy post pod nową banderą :) Od 1 stycznia 2017 zmienił się adres bloga, co sprawiło mi mega radochę. Osoby, które obserwują mnie na instagramie lub facebooku z pewnością zauważyły, że tam także zmieniły się moje loginy. Teraz praktycznie wszędzie możecie mnie znaleźć jako @mynailsblog. Mam nadzieję, że adres oraz moja nowa nazwa będą dla Was łatwiejsze do zapamiętania i jeszcze częściej będziecie do mnie zaglądać.
Dzisiaj stemple z bardzo przyjemnym puzzlowym wzorem pochodzącym z płytki BP-94. Płytkę otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem Harunouta, który jest japońską filią Born Pretty Store.

Płytkę możecie zakupić <tutaj>. W cenie regularnej kosztuje 356JPY, co równoważne $2.99. Często możecie ją zakupić w cenie promocyjnej. Dodatkowo, jeżeli zrobicie zakupy za kwotę minimum 2000JPY, możecie skorzystać z kodu CAST300, dzięki któremu otrzymacie rabat w wysokości 300JPY.
Wzór odbiłam czernią Mundo de Unas na magnetycznym lakierze Masura Galaxy Collisions 904-191 pochodzącym z kolekcji Magnetic Gradient. Masurę kupiłam w węgierskim sklepie Nailland
Masura 191 wyróźnia się na tle całej kolekcji, ponieważ niemagnetyczne drobinki które posiada są multichromowe. Po pomalowaniu paznokcia, gdy jest jeszcze mokry wygląda jak srebrny lakier. Po przyłożeniu magnesu srebro układa się w linię odkrywając multichromowy kosmos. Całkiem dobrze widać to na poniższym zdjęciu.
Galaxy Collisions to na pewno jeden z ciekawszych magnetycznych lakierów, jakie widziałam. Zdobienie bardzo mi się podobało i szkoda było je zmywać, ale w końcu tyle innych cudeniek czeka na pokazanie... :) Poniżej pozostałe zdjęcia.

Przy okazji serdecznie zachęcam Was do zabawy, którą zorganizowała Żaneta z bloga snaily-nails.blogspot.com. Autorka bloga postanowiła stworzyć kalendarium zdobień na cały rok. Każda z nas może do niej wysłać swoje zdobienie z informacją, jakiego dnia to zdobienie dotyczy. Ogólnie dużo opowiadania, zatem myślę, że ze szczegółami najlepiej zapoznacie się <tutaj>. Ja już wysłałam kilka moich zdobień i czekam kiedy się pojawią w kalendarium.

13 komentarzy:

 1. Lakier genialny :) Myślałam o płytce, ale podoba mi się z niej tylko ten puzzlowy wzór ):

  OdpowiedzUsuń
 2. Lakier jest obłędny :) Puzzle także mega mi się podobają ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohhhh, ahhhh.... Przepiękne <3 Już je widzę oczami wyobraźni na kartce naszego kalendarza... Są zjawiskowe, a lakier - bajka - moje marzenie... Ja też już nie mogę się doczekać, kiedy Twoje prace się pojawią :)Jeszcze kilka dni :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny lakier! a wzór puzzli super :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba ten wzór 😃

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny ten lakier i bardzo ciekawie dobrany wzorek:))

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.