sobota, 30 lipca 2016

F.U.N Lacquer Diamond Holo Top Coat


Tego posta nie mogę zacząć inaczej niż słowami Cristine z Simply Nailogical.. "Holo everyone!". Jest mega holo, jest mega moc. Coś, co holoholiczki uwielbiają najbardziej. Mowa o holograficznym topie F.U.N Lacquer Diamond (Holo Top Coat).

Top ten to prawdziwa tęczowa bomba. Po nałożeniu jednej cienkiej warstwy na dowolnie wybrany lakier otrzymujemy cudne linearne holo. I to holo w pełnym tego słowa znaczeniu. 
W przypadku tego lakieru nie musimy szukać słońca, aby ujrzeć tęczę, ponieważ holograficzny efekt cały czas nam towarzyszy. Prawie wszystkie zdjęcia w tym poście (poza zdjęciami na końcu) są robione w cieniu.
Diamond znajduje się w prostokątnej butelce o pojemności 12 ml. Przed użyciem dobrze jest wstrząsnąć lakierem (ale nie jest to bardzo konieczne), aby lepiej wymieszać wszystkie drobinki. Pomagają nam w tym kuleczki, które znajdują się w butelce. Bardzo mi się podoba w tym lakierze, że holograficzny pyłek nie opada na dno butelki (jak to się czasami zdarza w tego typu produktach). 
U mnie widzicie jedną cienką warstwę na czarnej bazie. Efekt, jaki uzyskałam totalnie mnie oczarował. Zresztą zobaczcie zdjęcia, ponieważ mówią same za siebie.
Zdjęcia w zbliżeniu.
Ujęcie makro.
Na początku notki obiecałam Wam zdjęcia w słońcu. Najlepiej widać na pazurach, na których aparat nie łapał ostrości.
Zawsze marzyłam o białym holo. Teraz dzięki F.U.N Lacquer Diamond mogę go mieć. Co prawda efekt nie powala aż tak na kolana, jak w przypadku czerni, ale ja byłam z tego bardzo zadowolona. Na zdjęciach ciężko było złapać to co działo się na pazurach, ale i tak widać tęcze.

13 komentarzy:

 1. CHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘCHCĘ!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam holo top z dance legend, ale ten też jest piękny. on ma takie jakby większe te drobinki(?)

  OdpowiedzUsuń
 3. Holo holo holo! jest cudny po prostu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem jak ten lakier będzie wyglądał solo na paznokciach np. jako dwie lub trzy warstwy ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzy mi się i zbieram na niego kaskę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. zdjęcia są perfekcyjne! lakier również ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. jest na pierwszym miejscu mojej wishlisty :) może w końcu go dopadnę :D

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.