sobota, 9 lipca 2016

Golden Rose Ice Chic 78Do mojej lakierowej kolekcji trafiło ostatnie trochę nowości z Golden Rose, a konkretnie nowe odcienie z ich najnowszej serii Ice Chic. Lakiery zamknięte są w uroczych buteleczkach w kształcie prostopadłościanu z kwadratową podstawą (odezwało się moje matematyczne wnętrze ^-^). Firma Golden Rose wysłała mi cztery kremowe niebieskie lakiery oraz cudny niebieski glitter. Wszystkie te cuda oczywiście pokażę Wam na blogu... czyli zapowiadają się u mnie niebieskie wakacje :)
Zacznę od najjaśniejszego odcienia, który otrzymałam, a mianowicie Golden Rose Ice Chic 78.
Lakier zamknięty jest w standardowej dla nowej serii butelce o pojemności 10,5 ml. Z tyłu butelki znajdziemy etykietę z numerem lakieru, pojemnością oraz datą produkcji i datą ważności. Z lewym dolnym rogu naklejki mamy oznaczenie w postaci strzałki, że więcej informacji o produkcie znajdziemy wewnątrz etykiety. W środku umieszczony jest skład lakieru oraz dane kontaktowe i miejsce produkcji.
Marki zapewne nie muszę Wam przedstawiać. Produkty Golden Rose możemy kupić lokalnie na firmowych stoiskach jak i online poprzez stronę internetową producenta http://goldenrose.pl/. Za lakiery Ice Chic zapłacimy jedynie 6,90 zł.
Lakiery Ice Chic charakteryzują się dość szerokim pędzelkiem. Maluje się nimi bez problemu. Konsystencja jest przyjemna i nie wylewa na skórki. Jedyne do czego bym się mogła przyczepić, to zbyt śliska jak dla mnie nakrętka. Zdarzyło mi się, że pędzelek wypadł mi z dłoni podczas swatchowania lakierów na wzornikach.
Jeżeli chodzi o Ice Chic 78, to do pełnego krycia potrzebuje dwóch grubszych lub trzech cienkich warstw. Możliwe, że trzy warstwy część z Was mogą wystraszyć, więc na pocieszenie mogę dodać, że w miarę używania lakiery (globalnie) gęstnieją i często po jakimś czasie wystarcza mniejsza ilość warstw niż zaraz po pierwszym otwarciu. Zmywanie było bezproblemowe.
Kolor bardzo mi się podoba. Uwielbiam takie jasne, lekko pastelowe błękity. Zresztą zobaczcie pozostałe zdjęcia, ponieważ myślę, że ten odcień sam się świetnie broni.

15 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.