wtorek, 29 grudnia 2015

Foxy Paws - Black Hole Sun w zimowym klimacie


Co prawda już po świętach, ale to ostatni dzwonek, aby pokazać Wam zdobienie, które nosiłam jakieś... 2 tygodnie temu. Pewnie część z Was widziała je już na moim facebookowym funpagu. Szczerze mówiąc, zastanawiałam się, czy je tutaj publikować, ponieważ nie jestem za bardzo zadowolona ze zdjęć. W telefonie po zrobieniu wyglądały fajnie, a po wrzuceniu na komputer okazało się, że są nie do końca dobre. Niestety nie było już możliwości zrobienia nowych zdjęć, bo mani poszło do zmycia.

Jako baza poszedł przepiękny czarny holograficzny lakier Foxy Paws - Black Hole Sun. Jest to jeden z moich nabytków zakupionych podczas Black Friday. Szczerze mówiąc, nie myślałam, że będzie aż tak piękny. Poza holograficznym pyłkiem lakier posiada także małe holograficzne drobinki (niżej na zdjęciu widać takie świecące punkciki). Ja osobiście jestem nim zachwycona. Z tyłu widzicie ukrywające się dwa inne liski.
Lakier kryje bardzo dobrze po dwóch cienkich warstwach.
Linearne holo bardzo ładnie pokazuje się na paznokciach. Specjalnie zostawiłam jeden paznokieć bez zdobienia, aby Wam to pokazać (ehh ta jakość).
Śnieżny krajobraz namalowałam farbkami akrylowymi oraz dodatkowo ozdobiłam kolorowymi piegami, które pochodzą z takiego oto zestawu.
Ten ogromny set piegów pochodzi ze sklepu Lady Queen i otrzymałam go w ostatniej współpracowej paczce. Znajdziemy w nim aż 12 słoiczków piegów w czterech różnych rodzajach.
Przyjrzyjmy się z bliska poszczególnym słoiczkom.
Na początek prześliczne wiosenno-letnie piegi pastelowe.
Bardzo oryginalne mieniące się multikolorowe. Na zdjęciu widać, jak niektóre z nich fajnie odbijają światło.
Oraz tradycyjne złote i srebrne. Te drugie dość mocno elektryzują się w słoiczku.
Wszystkie piegi są bardzo malutkie. Nie mierzyłam ich, ale na oko mają 1-1,5 mm.
Ja wykonując to zdobienie zdecydowałam się na multikolorowe. Skojarzyły mi się z choinkowymi bombkami i postanowiłam nimi ozdobić jedno z drzewek. Bardzo dobrze trzymały się paznokcia i zdjęłam je dopiero podczas zmywania mani.
Piegi możecie kupić <tutaj>. Cena tego wielkiego zestawu to 6,34 $, ale obecnie jest w promocji i kosztuje 4,40 $. Myślę, że to dość atrakcyjna cena za tak dużą ilość ozdób. Zawsze można je kupić do podziału z kimś innym :) 
Podczas zakupów w Lady Queen pamiętajcie o skorzystaniu z kodu NHLC15, dzięki któremu otrzymacie 15% rabatu.
Ponadto zapraszam do zaglądania do działu Flash Sale, gdzie znajdziecie mnóstwo produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zapraszam jeszcze do obejrzenia zdobienia.
Lubicie takie zimowe pazurki? :)

7 komentarzy:

 1. Jakie urocze <3 Przecudowne zdobienie, takie misterne i klimatyczne :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdobienie, czarne holo boskie, no i te piegi wyglądają uroczo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie krajobrazy to zawsze dla mnie mistrzostwo, wyglądają cudnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Foxy obłędny, a krajobraz uroczy :) to już wiem, skąd wzięłaś te piegi :D

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.