niedziela, 21 stycznia 2018

Zoya Waverly i śnieżynki

W poprzednim poście pokazywałam Wam Zoya Waverly w wersji piaskowej, bez top coatu. Tym razem możecie zobaczyć, jak prezentuje się pokryty top coatem. Zdobienie to nosiłam krótko przed świętami, stąd bożonarodzeniowe akcenty. Mani to cieszyło się ogromną popularnością na instagramie. Także wśród znajomych zebrało sporo komplementów. Jednak tak proste i popularne zdobienia mogą być bardzo efektowne.
Bazę stanowi gradient wykonany piaskowym Zoya Waverly oraz holograficznym El Corazon Prisma 423/32
Oba lakiery pomimo różnych konsystencji bardzo fajnie się ze sobą połączyły i stworzyły piękne przejścia kolorystyczne. 
Na gradiencie odbiłam gwiazdki z płytki 💙 B10 💙 Merry Christmas 💙 kupionej u B. Loves Plates. Na tej płytce znajduje się aż 14 dużych całopaznokcowych wzorów oraz kilkanaście mniejszych.
Bardzo podoba mi się, że wśród małych wzorów można znaleźć także takie pasujące do całopaznokciowych. Np. jeżeli zdecydujemy się odbić na jednym paznokciu wzór pingwinków lub ciasteczek, to znajdziemy też taki pojedynczy obrazek, aby ozdobić nim inny paznokieć.
Płytka ta to zdecydowane must have stemplomaniaczek na święta. Wiem, że już nieco po sezonie, ale warto zakupić ją przed kolejnymi świętami. Mi ta płytka towarzyszy już kolejny rok i nadal jestem nią zachwycona.
Lakier, którego odbiłam do odbicia śnieżynek to B. a Princess będąca wynikiem współpracy pomiędzy B. Loves Plates oraz Colour Alike.
Zobaczcie, jak pięknie mieniło się to zdobienie. 

7 komentarzy:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ogromna motywacja dla dalszej pracy nad moimi zdobieniami i postami.